MaterNatura Elasticising Shampoo Currant, 250 ml

Næringsrik og skånsom rens for krøller

kr 166

(kr 664 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 157 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 149 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Til bølget hår
  • Definerer & tilfører fuktighet
  • Ideell for krølltype 2A, 2B & 2C
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml

MaterNatura Elasticising Shampoo Currant, 250 ml kr 166 (kr 664 / l)
GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml kr 166 (kr 830 / l)
Totalpris: kr 332
Beskrivelse

Med denne sjampoen blir krøllete og bølget hår av type 2 renset skånsomt og effektivt. Den inneholder ekstrakter av bær, spirulina og johannesbrød og definerer krøllene uten å tynge håret. Samtidig tilfører den fuktighet og de næringsstoffene håret trenger, slik at det får ny elastisitet og fylde.

Bruk:

  • Påfør en passende mengde sjampo i fuktig hår, masser inn med sirkulære bevegelser til det skummer, og fordel jevnt.
  • Skyll grundig med rent vann og gjenta ved behov.
Varenr.: XDK-BIV-6150394
Innhold: 250 ml
EAN: 8059916150394
Merke: MaterNatura
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract[1], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Spirulina Maxima Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[1], Myrtus Communis (Myrte) Leaf Extract[1], Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Amyris Balsamifera Bark Oil, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract[1], Oryza Sativa Extract[1], Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Glycerin, Lactic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxy Citronellal, Parfum

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for MaterNatura Elasticising Shampoo Currant

7 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (45%)
4 stjerner
4 (36%)
3 stjerner
2 (18%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.