MaterNatura Sunflower Seed Nourishing Mask, 200 ml

Omstrukturering av intensivbehandling med reparasjon av eiendommer

kr 189 kr 210 -10%

(kr 945 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, skadet & solstresset hår
  • Gir intens fuktighet
  • Beskytter mot varme & miljøpåvirkninger
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

MaterNatura Sunflower Seed Nourishing Mask, 200 ml kr 189 (kr 945 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 327
Beskrivelse

Håret trenger ekstra pleie nå og da. Denne hårmasken med solsikkefrøolje restrukturerer håret, trenger dypt inn i hårstrukturen og lar sine intensivt nærende egenskaper utfolde seg. Den rike blandingen av ekstrakter fra havre, linfrø, hirse og moringaolje er perfekt for å gi næring til hår som er skadet av varme eller kjemiske behandlinger. Den beskytter og gir næring til hodebunnen og tilfører en ekstra dose fuktighet. Håret beskyttes mot fargetap og tørrhet, samtidig som elastisiteten økes og skader fra frie radikaler reduseres. For et vidunderlig mykt, glansfullt og lettkjemmet hår!

Bruk:

  • Fordel hårmasken grundig i håret, og sørg for at spesielt hårspissene får tilstrekkelig med fuktighet.
  • Masser inn i fuktig hår etter sjamponering, og la virke i ca. 10-12 minutter.
  • Etter påføringstiden, skyll håret grundig med rent vann.
Varenr.: XDK-BIV-6150325
Innhold: 200 ml
EAN: 8059916150325
Merke: MaterNatura
Highlights: ⚡Mega-tilbud
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Boks
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Myristyl Lactate, Sorbit, Ethylhexyl Palmitate, Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower ) Seed Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Benzoic Acid, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for MaterNatura Sunflower Seed Nourishing Mask

884 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
884 (66%)
4 stjerner
289 (21%)
3 stjerner
97 (7%)
2 stjerner
28 (2%)
1 stjerne
27 (2%)

1325 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 884 anmeldelser på et andre språk.