LITTLE SIBERICA Baby urtebad, 250 ml

Velduftende bad med urter

kr 75 kr 84 -11%

(kr 300 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for kveldsrutinen
  • Gir fuktighet
  • Sikrer mykhet

Kjøpes ofte sammen med Weleda baby Schlaf godt bad med økologisk ringblomst og lavendel, 200 ml

LITTLE SIBERICA Baby urtebad, 250 ml kr 75 (kr 300 / l)
Weleda baby Schlaf godt bad med økologisk ringblomst og lavendel, 200 ml kr 79 (kr 395 / l)
Totalpris: kr 154
Beskrivelse

Urtebadet består av unike sibirske hydrolater samt fuktighetsgivende virkestoffer som i synergi gir mykhet og beskyttelse. Arktisk malurt, ekstrakter fra skogsalvie og kostbar nattlysolje pleier den sensitive huden intensivt og gir en myk hudfølelse. Takket være de milde eteriske oljene er badet ideelt for kveldsrutinen.

Bruk:

  • Før bading, tilsett 3-4 korker i badevannet.
  • Ikke skyll av etter bading.
  • Klapp deretter babyens hud tørr.
Varenr.: NS-20843
Innhold: 250 ml
EAN: 4743318103419
Merke: LITTLE SIBERICA
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Badeprodukter
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Aqua, Artemisia Arctica Flower/Leaf/Stem Water[1], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Corispermum Sibiricum Flower/Leaf/Stem Extract (WH)[1], Agrostis Stolonifera Extract (WH)[1], Achillea Asiatica Flower/Leaf/Stem Extract (WH)[1], Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LITTLE SIBERICA Baby urtebad

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering