LITTLE SIBERICA Baby Massasjeolje, 200 ml

Skånsom pleie med villrose- og nattlysolje

kr 99 kr 111 -11%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 22. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 03. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Gir fuktighet
  • Nærende og pleiende

Kjøpes ofte sammen med LITTLE SIBERICA Babysåpe, 250 ml

LITTLE SIBERICA Baby Massasjeolje, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
LITTLE SIBERICA Babysåpe, 250 ml kr 75 (kr 300 / l)
Totalpris: kr 174
Beskrivelse

Denne massasjeoljen, spesielt utviklet for nyfødte, pleier babyens hud skånsomt. Økologisk nypeolje gir fuktighet og pleie, mens økologisk nattlysolje har nærende egenskaper.

Bruk:

  • Masser forsiktig inn i ren, tørr hud.
  • Egnet for daglig bruk.
Varenr.: NS-20855
Innhold: 200 ml
EAN: 4743318149394
Merke: LITTLE SIBERICA
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Massasjeoljer
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Coco Caprylate/Caprate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Pinus Sibirica Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Rosa Canina Fruit Oil[1], Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Farnesol, Benzylbenzoat

  1. fra økologisk dyrking
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LITTLE SIBERICA Baby Massasjeolje

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder