LITTLE SIBERICA Baby Bad Gel, 250 ml

Mildt dusj- og badegel for de minste

kr 75 kr 84 -11%

(kr 300 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sart babyhud
  • Svært mild
  • Plantebaserte tensider

Kjøpes ofte sammen med MÁDARA Organic Skincare KIND Mild sjampo, 250 ml

LITTLE SIBERICA Baby Bad Gel, 250 ml kr 75 (kr 300 / l)
MÁDARA Organic Skincare KIND Mild sjampo, 250 ml kr 175 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 250
Beskrivelse

Dette dusj- og badegelet rengjør babyens hud spesielt mildt og er ideelt for hele kroppen. Hydrolat fra potentilla gir huden fuktighet og styrker den med massevis av vitamin C, mens johannesurt og timian virker beroligende og oppløftende på kropp og sinn.

Bruk:

  • Påfør en liten mengde gel på huden, skum opp og fordel.
  • Skyll deretter av med varmt vann.
Varenr.: NS-20845
Innhold: 250 ml
EAN: 4743318103341
Merke: LITTLE SIBERICA
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Melilotus Albus Extract[1], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Dasiphora Fruticosa Water[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Hypericum Perforatum Extract[1], Pinus Sibirica Needle Extract (WH)[1], Larix Sibirica Needle Extract (WH)[1], Achillea Asiatica Flower/Leaf/Stem Extract (WH)[1], Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LITTLE SIBERICA Baby Bad Gel

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder