Leo & Lilo Økologisk Aloe Vera Hånd- og Bodylotion Gavesett, 295 ml

Velværende og duftende hudpleie som gave

kr 141 kr 189 -25%

(kr 478 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 295 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Vakkert dekorert emballasje

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Duftfri kroppsvask, 500 ml

Leo & Lilo Økologisk Aloe Vera Hånd- og Bodylotion Gavesett, 295 ml kr 141 (kr 478 / l)
URTEKRAM Duftfri kroppsvask, 500 ml kr 119 (kr 238 / l)
Totalpris: kr 260
Beskrivelse

Med denne fuktighetsgivende og nærende kroppslotionen, kjærlighetsfullt pakket i en eske malt med blomster, vil du garantert bety så mye ved en hver anledning. Overrask dine kjære med denne kremen for hele kroppen som er beriket med verdifull Aloe Vera, eller gi et spesielt menneske herlige øyeblikk av velvære!

Varenr.: LELI-717
Innhold: 295 ml
EAN: 4260374747178
Merke: Leo & Lilo
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Sodium Stearoyl Glutamate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Parfum, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Potassium Hydroxide

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Leo und Lilo GmbH, Siebengebirgsstraße 84, 53229, Bonn, Tyskland, info@leoundlilo.de, www.leoundlilo.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Leo & Lilo Økologisk Aloe Vera Hånd- og Bodylotion Gavesett

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder