La Saponaria Såpe "Mediterraneo", 100 g

Krydret rens for ansikt og kropp

kr 39 kr 44 -11%

(kr 390 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 36 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For uren & irritert hud
  • Klargjørende egenskaper
  • Med aloe vera

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Såpe Myrt & Rød Druer, 100 g

La Saponaria Såpe "Mediterraneo", 100 g kr 39 (kr 390 / kg)
La Saponaria Såpe Myrt & Rød Druer, 100 g kr 38 (kr 380 / kg)
Totalpris: kr 77
Beskrivelse

Denne såpen kombinerer aromatiske oljer fra salvie, rosmarin og mynte for en beroligende rensende opplevelse. Tilsetningen av brennesleekstrakt og aloe vera-gel er spesielt formulert for behovene til uren eller irritert hud. Takket være verdifulle ingredienser, inkludert naturlige ekstrakter, blir huden din skånsomt pleiet og føles forfrisket etter bruk.

Varenr.: LAS-SA010G100
Innhold: 100 g
EAN: 8054615470040
Merke: La Saponaria
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: Irritert hud, Uren hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk, Krydret
Sertifikater: ccpb
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Hydroxyde, Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Mentha Piperita Oil[1], Pinus Sylvestris Twig/Leaf Oil, Citrus Lemon Peel Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil[1], Ocimum Basilicum (Basil) Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Glycerin, Citric Acid, Sodium Phytate, CI 77007 (Ultramarines), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), Limonene, Linalool, Eugenol, Citral

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Såpe "Mediterraneo"

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder