ATTITUDE Beroligende kroppskrem for daglig fuktighet, 200 ml

Ideell før sengetid

kr 141 kr 157 -10%

(kr 705 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Beroliger naturlig
  • Med antioksidanter

Kjøpes ofte sammen med ATTITUDE Oatmeal Sensitive Baby 2in1 Hår- og kroppsvask, 473 ml

ATTITUDE Beroligende kroppskrem for daglig fuktighet, 200 ml kr 141 (kr 705 / l)
ATTITUDE Oatmeal Sensitive Baby 2in1 Hår- og kroppsvask, 473 ml kr 132 (kr 279 / l)
Totalpris: kr 273
Beskrivelse

Med denne kremen blir huden naturlig tilført fuktighet. Naturlige ingredienser som ringblomst og blåbærblader virker beroligende og kan bidra til en roligere søvn, mens antioksidanter beskytter mot skadelige miljøpåvirkninger. Perfekt for en lykkelig oppvåkning om morgenen.

Anvendelse: Ta en liten mengde krem i hendene og påfør på huden.

Merk: Kun for utvortes bruk.

Varenr.: XBO-AT-60812
Innhold: 200 ml
EAN: 626232608120
Merke: ATTITUDE
Produkttyper: Kroppspleie, Baby- og barnepleie
Hudtype: Sensitiv hud
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tapioca Starch, Polyglyceryl-2 Stearate, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Potassium Sorbate, Honokiol, Magnolol, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Biosaccharide Gum-1, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, P-Anisic Acid

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Beroligende kroppskrem for daglig fuktighet

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder