La Saponaria Olivenoljesåpe, 100 g

Svært mild og nøytral for sensitiv og problematisk hud

kr 38 kr 43 -12%

(kr 380 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Uparfymert og uten fargestoffer
  • Gjør huden myk
  • Med hudberoligende egenskaper
  • Dermatologisk testet
  • Vegansk

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Såpe Rose & Sheasmør, 100 g

La Saponaria Olivenoljesåpe, 100 g kr 38 (kr 380 / kg)
La Saponaria Såpe Rose & Sheasmør, 100 g kr 38 (kr 380 / kg)
Totalpris: kr 76
Beskrivelse

Denne olivenoljesåpen er perfekt for svært sensitiv, problematisk, samt allergiutsatt hud.

Den inneholder ingen duft- eller fargestoffer og gjør huden myk takket være det høye innholdet av ikke-forsåpelig olivenolje. Såpen gir et delikat, kremet skum som smelter på huden og etterlater en silkeaktig følelse.

  • Dermatologisk testet og også ideell for barn.
Varenr.: LAS-SA003G100
Innhold: 100 g
EAN: 8054615470002
Merke: La Saponaria
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: ccpb
Emballasjetype: Karton
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Aqua, Sodium Hydroxyde, Sodium Phytate, Citricacid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Olivenoljesåpe

28 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
28 (54%)
4 stjerner
13 (25%)
3 stjerner
4 (7%)
2 stjerner
2 (3%)
1 stjerne
4 (7%)

51 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 28 anmeldelser på et andre språk.