La Saponaria Såpe Rose & Sheasmør, 100 g

Mykgjørende rens for tørr og sensitiv hud

kr 43

(kr 430 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Pleiende effekt
  • Med hudlindrende egenskaper
  • Perfekt for ansikt & kropp
  • Vegansk

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Såpe Myrt & Rød Druer, 100 g

La Saponaria Såpe Rose & Sheasmør, 100 g kr 43 (kr 430 / kg)
La Saponaria Såpe Myrt & Rød Druer, 100 g kr 43 (kr 430 / kg)
Totalpris: kr 86
Beskrivelse

Denne såpen utnytter egenskapene til økologisk sheasmør for å støtte hudtyper som krever intensiv pleie. Kombinasjonen av nyper, Rosa centifolia-ekstrakt og essensielle oljer av rose og geranium renser huden din skånsomt. De verdifulle ingrediensene, inkludert rene planteekstrakter, sikrer en myk hudfølelse ved hver bruk.

Aktive ingredienser:

  • Ekstra virgin olivenolje
  • Sheasmør
  • Ekstrakter fra villrose og hunderose
Varenr.: LAS-SA008G100
Innhold: 100 g
EAN: 8054615470026
Merke: La Saponaria
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: ccpb
Bestanddeler (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Aqua, Sodium Hydroxyde, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Parfum[1], Rosa Canina Fruit Extract[2], Pelargonium Roseum (Geranium) Leaf Oil, Glycerin, Sodium Phytate, Rubia Tinctorum Root Extract, Citronellal, Limonene, Citral, Linalool, Citricacid, Geraniol

  1. fra naturlige ekstrakter
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Såpe Rose & Sheasmør

54 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
87 (67%)
4 stjerner
26 (20%)
3 stjerner
13 (10%)
2 stjerner
1 (0%)
1 stjerne
1 (0%)

128 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 54 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder