KLAR Såpe for menn, 100 g

Palmeoljefri kroppsrens for ham med ikonisk design

kr 49 kr 55 -11%

(kr 490 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 45 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal til sensitiv hud hos menn
  • Med markant duft
  • Gir intensiv pleie

Kjøpes ofte sammen med KLAR Kjernesepe, 100 g

KLAR Såpe for menn, 100 g kr 49 (kr 490 / kg)
KLAR Kjernesepe, 100 g kr 39 (kr 390 / kg)
Totalpris: kr 88
Beskrivelse

For alle menn som liker vintage, er denne såpen et ekte funn. Den har en markant duftnote av sandeltre og pleier kroppen med sine verdifulle planteoljer. Emballasjens design stammer fra Klar Seifen's reklame i 50-årene. Såpen er derfor ikke bare ideell for kroppsvask, men har også en betydelig kultfaktor.

Varenr.: BEES-7016-03
Innhold: 100 g
EAN: 4260262352941
Merke: KLAR
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper, Herrepleie
Hudtype: Normal hud, Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Stearate, Aqua, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Klar Seifen GmbH, Am Ochsenhorn 13, 68723, Plankstadt, Tyskland, kontakt@klar-seifen.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for KLAR Såpe for menn

3 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (66%)
4 stjerner
1 (16%)
3 stjerner
1 (16%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder