benecos for men only Ansikts- og kroppssåpe, 75 g

Hygienisk rengjøring fra topp til tå

kr 49 kr 55 -11%

(kr 653 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 g

På lager fra og med 15. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 27. oktober

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 45 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Beskytter mot uttørking
  • Med duft av lavendel og urter

Kjøpes ofte sammen med KLAR Såpe for menn, 100 g

benecos for men only Ansikts- og kroppssåpe, 75 g kr 49 (kr 653 / kg)
KLAR Såpe for menn, 100 g kr 49 (kr 490 / kg)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

Denne faste såpen imøtekommer hudens behov, er svært mild og gir en herlig frisk og ren følelse. Den vidunderlige blandingen av fin olivenolje, velduftende lavendelekstrakter og nærende sheasmør pleier huden din på en skånsom måte og tilfører også fuktighet. Plantebasert kull har en bindende effekt og frigjør huden fra urenheter samt talgavleiringer. Det lette blomster- og urtearomaet fra vaskesåpen følger deg gjennom dagen.

Bruk: Påfør såpen på fuktig hud og gni den rundt på de aktuelle områdene.

Varenr.: BEN-97787
Innhold: 75 g
EAN: 4260198097787
Merke: benecos
Produkttyper: Såper, Herrepleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Urteaktig / aromatisk, Lavendel
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Aqua, Sodium Hydroxyde, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Lavandula Hybrida Oil, Glycerin, Salvia Officinalis (Sage) Oil[1], Charcoal Powder, Tocopherol (Vitamin E), Linalool[2], Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om serien for men only
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos for men only Ansikts- og kroppssåpe

2 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (33%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.