Hydrophil 2-i-1 dusj- og sjampo for barn, Hippo (200 ml)

Barnevennlig rengjøring med spesielt milde vaskemidler

kr 39 kr 44 -11%

(kr 195 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: Hippo

Med frisk duft av fersken

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud og hodebunn
  • Gjengbar og glatt
  • pH-nøytral

Kjøpes ofte sammen med lavera Babys og barns Vaskelotion og Sjampo, 200 ml

Hydrophil 2-i-1 dusj- og sjampo for barn, Hippo (200 ml) kr 39 (kr 195 / l)
lavera Babys og barns Vaskelotion og Sjampo, 200 ml kr 49 (kr 245 / l)
Totalpris: kr 88
Beskrivelse

2-i-1-sjampoen og dusjsåpen renser hud og hår skånsomt. Formelen, basert på naturlige, hudvennlige rensemidler, lover også mykhet og dermed behagelig kjemming.

Bruk: Masser en liten mengde inn i vått hår og kropp og skyll deretter grundig.

Varenr.: FOD-HY-2196-EN01
Innhold: 200 ml
EAN: 4260397795033
Merke: Hydrophil
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Baby- og barnepleie, 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: pH-hudnøytral, Sulfatfri, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral, Fruktig
Sertifikater: NCS - Natural Cosmetics Standard
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton, Tube
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Betaine, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Parfum[1], Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Sodium Sulfate, Potassium Sorbate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

  1. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ECO Operations GmbH, Kaiser-Friedrich-Promenade 28, 61348, Bad Homburg, Tyskland, hello@group.eco, www.gorup.eco

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Hydrophil 2-i-1 dusj- og sjampo for barn

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder