lavera Tannkrem for barn, 75 ml

Optimal og naturlig beskyttelse for melketenner

kr 32 kr 36 -11%

(kr 427 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fjerner plakk
  • Uten fluorider
  • Mild fruktsmak

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

lavera Tannkrem for barn, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 64
Beskrivelse

Denne deilige, fruktige tannkremen med økologisk ringblomst og kalsium fjerner plakk samtidig som den motvirker hull i tennene. Den spesielt milde formuleringen beskytter de sensitive tennene samt tannkjøttet, og støtter i tillegg remineraliseringen av tannemaljen. Den veganske tannkremen er uten fluorider og kunstige fargestoffer.

Bruk: Fra første melketann, puss tennene grundig i 2 minutter to ganger daglig med en ertestor mengde.

Merknad:

  • Unngå overdreven svelging.
  • Anbefalt ved tilstrekkelig fluortilførsel.
Varenr.: LA-113490
Innhold: 75 ml
EAN: 4021457652310
Merke: lavera
Lavera: Baby & barn
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Fri for titandioksid, Glutenfri, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Sorbit, Aqua, Hydrated Silica, Xylit, Calcium Carbonate, Glycerin, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Fragaria Vesca Fruit Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[1], Sodium Lactate, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Hydroxyde, Aroma[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Tannkrem for barn

205 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
205 (60%)
4 stjerner
80 (23%)
3 stjerner
29 (8%)
2 stjerner
13 (3%)
1 stjerne
10 (2%)

337 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 205 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder