Biofficina Toscana Volumgivende og Beskyttende Balsam, 200 ml

Med Uviox®-Oleox® fra økologiske råvarer fra Toscana

kr 128 kr 143 -10%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint hår uten fylde
  • Med Uviox®-Oleox® & olivenolje
  • Antioksidant & beskyttende virkning
  • Gjør håret lettere å gre & nærer uten å tynge

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Volumgivende og Beskyttende Balsam, 200 ml kr 128 (kr 640 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 266
Beskrivelse

Den volumgivende og beskyttende balsamen fra Biofficina Toscana er utviklet for fint hår som mangler fylde. Formelen gjør lengdene lettere å gre og tilfører næring uten å tynge. Den inneholder den patenterte kombinasjonen Uviox®-Oleox®, utvunnet fra økologiske røde druerester fra Chianti og økologiske grønne oliven fra Toscana, med antioksidativ og beskyttende virkning.

Økologisk olivenolje og sesamolje tilfører næring og mykhet, mens økologiske ekstrakter av appelsin, sitron, evighetsblomst, einer og myrt kompletterer formelen. Balsamen virker flokeløsende, styrkende og volumgivende og bidrar til å etterlate håret mykt, lett, glansfullt og fyldigere. Den lette konsistensen er også egnet til hyppig bruk. Duften har milde frukt- og blomsternoter.

Viktige egenskaper

  • For fint hår som mangler fylde
  • Med den patenterte kombinasjonen Uviox®-Oleox®
  • Med økologisk olivenolje og sesamolje
  • Volumgivende, antioksidativ og beskyttende virkning
  • Gjør håret lettere å gre og tilfører næring uten å tynge
  • Bidrar til å etterlate håret mykt, lett og glansfullt
  • Lett konsistens, også egnet til hyppig bruk

Bruk

Påfør i lengdene etter shampoo, la virke i minst ett minutt og skyll grundig.

Varenr.: BTO-0140
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140490405
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: krem, væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Glatthåret, Krøllete hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Hydrolyzed Grape Fruit[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract[1], Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract[1], Helichrysum Italicum Extract[1], Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract[1], Myrtus Communis Extract, Lactic Acid, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Parfum, Dehydroacetic Acid, Limonene, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Volumgivende og Beskyttende Balsam

848 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
920 (62%)
4 stjerner
344 (23%)
3 stjerner
146 (9%)
2 stjerner
42 (2%)
1 stjerne
18 (1%)

1470 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 848 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder