Biofficina Toscana Mild Sjampo SOS Kastanje, 200 ml

Skånsom rengjøring med plantekeratin og økologisk kastanje

kr 148 kr 165 -10%

(kr 740 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 135 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, behandlet, farget eller slitt hår
  • Beriket med linfrø
  • Fuktighetsgivende, beskyttende & styrkende virkning
  • Gjør håret mykt, lett & glansfullt

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Mild Sjampo SOS Kastanje, 200 ml kr 148 (kr 740 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 286
Beskrivelse

Den milde SOS-shampooen med kastanje fra Biofficina Toscana er utviklet for skånsom vask av tørt, behandlet eller farget hår og er også egnet for svakt, fint og slitt hår. Formelen med plantebaserte tensider inneholder bioliquefisert ekstrakt av økologisk kastanje fra Toscana, plantekeratin og økologisk linfrøekstrakt.

Det bioliquefiserte kastanjeekstraktet er rikt på fettsyrer, proteiner og sukkerarter. Det virker fuktighetsgivende og beskyttende og danner en film på lengdene som bidrar til å bevare fuktigheten og beskytte hårets skjellag. Plantekeratin og linfrøekstrakt kompletterer formelen med styrkende, temmende og elastisitetsgivende egenskaper. Etter hårvask er håret mykt, lett og glansfullt. Duften har varme, omsluttende noter.

Viktige egenskaper

  • For tørt, behandlet, farget eller slitt hår
  • Med bioliquefisert ekstrakt av økologisk kastanje fra Toscana
  • Med plantekeratin og økologisk linfrøekstrakt
  • Fuktighetsgivende, beskyttende og styrkende virkning
  • Bidrar til å bevare fuktigheten og beskytte hårets skjellag
  • Etterlater håret mykt, lett og glansfullt

Bruk

Påfør i fuktig hår, masser forsiktig og skyll. Bruk ufortynnet eller fortynnet med vann eller hydrolater fra Biofficina Toscana i den tilhørende blandeflasken for shampoo.

Varenr.: BTO-0258
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140491891
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Farget hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Phenoxyethanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzoic Acid, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Citricacid, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
Om SOS Castagna-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Mild Sjampo SOS Kastanje

12 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
15 (65%)
4 stjerner
4 (17%)
3 stjerner
3 (13%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (4%)

23 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 12 anmeldelser på et andre språk.