Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml

Styrkende hårpleie uten å tynge

kr 132

(kr 660 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 122 / stk.-8%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For bølgete, krøllete eller fint hår
  • Med olivenolje & planteekstrakter
  • Gjenoppbyggende, temmende & antioksidant
  • Nærer & gir fylde uten å tynge

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml kr 132 (kr 660 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 286
Beskrivelse

Den gjenoppbyggende balsammasken fra Biofficina Toscana er en nærende og temmende behandling utviklet for bølgete, krøllete eller fint hår. Formelen inneholder økologisk ekstra virgin olivenolje med betegnelsen Toscano IGP, rik på polyfenoler og umettede fettsyrer og med antioksidative, mykgjørende og beskyttende egenskaper.

Sammensetningen er beriket med økologiske ekstrakter av eføy, brennesle, salvie, hestekastanje og timian med styrkende og normaliserende egenskaper, samt plantebasert skvalan og bisabolol. Den gjenoppbyggende og temmende virkningen tilfører lengdene næring og bidrar til å gi fylde, volum og glans uten å tynge. Duften har friske urtenoter av mynte og salvie fra eteriske oljer.

Viktige egenskaper

  • For bølgete, krøllete eller fint hår
  • Med økologisk ekstra virgin olivenolje med betegnelsen Toscano IGP
  • Med økologiske ekstrakter av eføy, brennesle, salvie, hestekastanje og timian
  • Gjenoppbyggende, temmende, antioksidativ og beskyttende virkning
  • Tilfører næring og bidrar til å gi fylde og volum uten å tynge
  • Med skvalan og bisabolol med mykgjørende egenskaper
  • Kan også brukes som kur før shampoo

Bruk

Påfør i håret, la virke i noen minutter og skyll grundig. Kan også brukes som kur før shampoo ved å la masken virke før hårvask.

Varenr.: BTO-0104
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140490047
Merke: Biofficina Toscana
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår, Slitt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract[1], Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Glycerin, Xanthan Gum, Sorbit, Mentha Piperita Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Linalool, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske

628 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
675 (65%)
4 stjerner
233 (22%)
3 stjerner
76 (7%)
2 stjerner
29 (2%)
1 stjerne
20 (1%)

1033 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 628 anmeldelser på et andre språk.