Officina Naturae Gel Tannkrem for Sensitive Tenner, 75 ml

Mild rengjøring for sensitive tenner

kr 54 kr 60 -10%

(kr 720 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 49 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for irritert tannkjøtt
  • Uten fluorider
  • Gir frisk pust
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Gelé tannkrem Anis, 75 ml

Officina Naturae Gel Tannkrem for Sensitive Tenner, 75 ml kr 54 (kr 720 / l)
Officina Naturae Gelé tannkrem Anis, 75 ml kr 54 (kr 720 / l)
Totalpris: kr 108
Beskrivelse

Denne tannkremgelen er spesielt utviklet for sensitive tenner og irritert tannkjøtt. Takket være ekstrakter av kamille og calendula har den beroligende egenskaper, og med sinksitrat gir den beskyttelse ved regelmessig bruk. Formulert med en naturlig sukkerart som motvirker kariesdannelse, sikrer den en skånsom rengjøring som gir frisk pust.

Varenr.: XBO-ONA-ONCS17.004
Innhold: 75 ml
EAN: 8033148505184
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Erythritol, Cellulose Gum, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Zinc Citrate, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Glyceryl Caprate, Lauryl Glucoside, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae Gel Tannkrem for Sensitive Tenner

4 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (71%)
4 stjerner
1 (14%)
3 stjerner
1 (14%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder