Biofficina Toscana Mild Sjampo, 200 ml

Skånsom rengjøring til daglig bruk

kr 116 kr 129 -10%

(kr 580 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 105 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper & sart hodebunn
  • Med olivenolje fra Toscana & planteekstrakter
  • Rengjør skånsomt & mykgjør
  • Passer også perfekt til hyppig hårvask

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Mild Sjampo, 200 ml kr 116 (kr 580 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 254
Beskrivelse

Den milde shampooen fra Biofficina Toscana er utviklet for daglig vask av alle hårtyper og er også egnet for sensitiv hodebunn. Formelen inneholder en blanding av plantebaserte tensider, økologisk ekstra virgin olivenolje med betegnelsen Toscano IGP og økologiske ekstrakter av kattost, salvie, eføy, brennesle og timian.

Den rengjør skånsomt uten å tynge og bidrar til å holde håret mykt, temmet og lett å gre. Den milde formelen er også egnet ved hyppig hårvask og kan brukes av hele familien. Duften med friske og milde sitrusnoter kompletterer hårvasken.

Viktige egenskaper

  • For alle hårtyper og sensitiv hodebunn
  • Med økologisk ekstra virgin olivenolje med betegnelsen Toscano IGP
  • Med økologiske ekstrakter av kattost, salvie, eføy, brennesle og timian
  • Bidrar til å holde håret mykt, temmet og lett å gre
  • Også egnet ved hyppig hårvask

Bruk

Påfør i fuktig hår, masser forsiktig og skyll. Bruk ufortynnet eller fortynnet med vann eller hydrolater fra Biofficina Toscana i den tilhørende blandeflasken for shampoo.

Varenr.: BTO-0202
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140491181
Merke: Biofficina Toscana
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 måneder
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Citrus Bergamia Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Limonene, Glycerin, Parfum, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Mild Sjampo

36 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
38 (37%)
4 stjerner
48 (47%)
3 stjerner
11 (10%)
2 stjerner
3 (2%)
1 stjerne
2 (1%)

102 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 36 anmeldelser på et andre språk.