Biofficina Toscana Rensende Sjampo mot Flass, 200 ml

Skånsom, beroligende og balanserende rengjøring

kr 164

(kr 820 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 152 / stk.-7%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For hår som lett blir fett
  • Med piroktonolamin & venushår
  • Balanserende virkning
  • Med tensider av vegetabilsk opprinnelse
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Rensende Sjampo mot Flass, 200 ml kr 164 (kr 820 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 318
Beskrivelse

Den rensende flasshampooen fra Biofficina Toscana er utviklet for hår med flass og hodebunn som lett blir fet. Formelen med plantebaserte tensider inneholder piroktonolamin, en aktiv ingrediens spesielt mot flass, og ekstrakt av venushår fra Toscana.

Sammensetningen er beriket med økologiske ekstrakter av borre, eføy, einer og bjørk og virker rensende, normaliserende og balanserende på hodebunnen. Den bidrar til å motvirke flass og holde hodebunnen frisk og ren. Duften har friske, balsamiske noter.

Viktige egenskaper

  • For hår med flass og hodebunn som lett blir fet
  • Med piroktonolamin og ekstrakt av venushår fra Toscana
  • Virker mot flass og har rensende og balanserende egenskaper
  • Med økologiske ekstrakter av borre, eføy, einer og bjørk
  • Med plantebaserte tensider

Bruk

Påfør i fuktig hår, masser forsiktig og skyll. Bruk ufortynnet eller fortynnet med vann eller hydrolater fra Biofficina Toscana i den tilhørende blandeflasken for shampoo.

Varenr.: BTO-0147
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140491495
Merke: Biofficina Toscana
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fett hår, Flassende hår
Egenskaper: Alkoholfri, Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Capryloyl Glutamate, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Piroctone Olamine, Adiantum Capillus Veneris Leaf Extract[1], Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract[1], Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Betula Alba Bark/Leaf Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Rensende Sjampo mot Flass

142 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
111 (34%)
4 stjerner
91 (28%)
3 stjerner
74 (23%)
2 stjerner
25 (7%)
1 stjerne
18 (5%)

319 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 142 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder