Biofficina Toscana Hårmaske Frappè, 200 ml

For mykt, glansfullt og velduftende hår

kr 169 kr 188 -10%

(kr 845 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For rett hår eller hår som skal glattes ut
  • Med økologisk drue & granateple samt soyaproteiner
  • Fuktighetsgivende, utglattende, antioksidant & beskyttende
  • Gir kontroll & motvirker krus

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Hårmaske Frappè, 200 ml kr 169 (kr 845 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 307
Beskrivelse

Frappè hårmaske fra Biofficina Toscana er en fuktighetsgivende og glattende behandling med sur pH, utviklet for glatt hår eller hår som skal glattes. Formelen inneholder økologisk drueekstrakt og granateplejuice fra Toscana, rike på antioksidanter og med beskyttende egenskaper, samt planteproteiner som bidrar til å styrke og beskytte hårfibrene.

Masken tilfører lengdene næring og gjør dem lettere å gre. Den glattende og temmende virkningen bidrar til å glatte ut hårfibrene og motvirke krus uten å tynge. Hydrolyserte soyaproteiner bidrar til å beskytte håret, mens druer og granateple kompletterer behandlingen med sin antioksidative virkning. Håret blir mykt, silkeglatt og glansfullt. Duften har søte fruktnoter.

Viktige egenskaper

  • For glatt hår eller hår som skal glattes
  • Med økologiske druer og granateple fra Toscana
  • Med hydrolyserte soyaproteiner
  • Fuktighetsgivende, glattende og temmende virkning som motvirker krus
  • Antioksidative, beskyttende og styrkende egenskaper
  • Bidrar til å glatte ut hårfibrene
  • Etterlater håret mykt, silkeglatt og glansfullt
  • Formel med sur pH

Bruk

Som kur før shampoo: Påfør i fuktig hår og la virke i 15 minutter før hårvask. Som behandling etter shampoo: Påfør i lengdene, la virke i 5 minutter og skyll grundig.

Varenr.: BTO-0207
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140491235
Merke: Biofficina Toscana
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, C13‐15 Alkane, Sorbit, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Punica Granatum Fruit Juice[1], Hydrolyzed Soy Protein, Pca Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Benzoate, Glycerin, Xanthan Gum, Alpha-Isomethyl Ionone, Azulene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Hårmaske Frappè

43 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
50 (44%)
4 stjerner
40 (35%)
3 stjerner
13 (11%)
2 stjerner
7 (6%)
1 stjerne
2 (1%)

112 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 43 anmeldelser på et andre språk.