Biofficina Toscana Utglattende Balsam, 200 ml

Utglattende hårpleie med drue og granateple

kr 139 kr 155 -10%

(kr 695 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For rett hår eller hår som skal glattes ut
  • Med økologisk drue & granateple
  • Motvirker krus & virker antioksidativt
  • Lett konsistens
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Utglattende Balsam, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 277
Beskrivelse

Den glattende balsamen fra Biofficina Toscana er utviklet for glatt hår eller hår som skal glattes. Formelen inneholder økologisk drueekstrakt og granateplejuice fra Toscana med antioksidative og beskyttende egenskaper, kombinert med pleiende molekyler av naturlig opprinnelse som bidrar til å temme og mykgjøre lengdene.

Sammensetningen er beriket med økologisk linekstrakt, soyaproteiner og bioliquefisert kongslysekstrakt med fuktighetsgivende, styrkende og glansgivende egenskaper. Den lette konsistensen virker glattende og temmende og motvirker krus uten å tynge, slik at håret etterlates mykt, silkeglatt og glansfullt. Duften har søte fruktnoter.

Viktige egenskaper

  • For glatt hår eller hår som skal glattes
  • Med økologiske druer og granateple fra Toscana
  • Med økologisk linekstrakt, soyaproteiner og kongslys
  • Glattende og temmende virkning som motvirker krus
  • Antioksidative, beskyttende og styrkende egenskaper
  • Bidrar til å etterlate håret mykt, silkeglatt og glansfullt
  • Lett konsistens som ikke tynger

Bruk

Påfør i lengdene etter shampoo, la virke og skyll grundig.

Varenr.: BTO-0177
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140490948
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: AIAB
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Punica Granatum Fruit Juice[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Hydrolyzed Verbascum Thapsus Flower, Hydrolyzed Soy Protein, Pca Glyceryl Oleate, Benzyl Alcohol, Lauryl Lactate, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Glattende-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Utglattende Balsam

50 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
56 (35%)
4 stjerner
57 (35%)
3 stjerner
27 (16%)
2 stjerner
9 (5%)
1 stjerne
11 (6%)

160 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 50 anmeldelser på et andre språk.