Biofficina Toscana CoWash for Krøllete Hår, 200 ml

Rengjør og pleier krøllete hår i ett trinn

kr 183 kr 204 -10%

(kr 915 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For bølgete & krøllete hår
  • Med amarant & økologisk kiwi
  • Fuktighetsgivende, antioksidant & temmende
  • Rengjør & pleier uten å tynge

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana CoWash for Krøllete Hår, 200 ml kr 183 (kr 915 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 321
Beskrivelse

Cowash for krøller fra Biofficina Toscana er en vaskebalsam utviklet for å rengjøre og pleie bølgete og krøllete hår skånsomt i ett trinn. Formelen med plantebaserte tensider inneholder ekstrakt av amarantfrø med mykgjørende, filmdannende og beskyttende egenskaper og økologisk kiwiekstrakt fra Toscana med fuktighetsgivende og antioksidative egenskaper.

Amarantens filmdannende og fuktighetsgivende virkning bidrar til å temme og forme krøllene, mens hemiskvalan bidrar til å etterlate håret mykt og silkeglatt. Den kremete konsistensen er lett å fordele og skylle ut uten å tynge. Den gjør bølger og krøller lettere å gre og gir kontroll allerede under vask, slik at videre styling blir enklere. Også ideell ved hyppig hårvask og for stresset, skadet eller farget hår. Duften har livlige, søte fruktnoter.

Viktige egenskaper

  • For bølgete og krøllete hår
  • Med amarant og økologisk kiwi fra Toscana
  • Rensende, pleiende og temmende virkning
  • Fuktighetsgivende, antioksidative, mykgjørende og beskyttende egenskaper
  • Gjør håret lettere å gre og bidrar til å forme krøllene uten å tynge
  • Også ideell ved hyppig hårvask
  • Også egnet for stresset, skadet eller farget hår

Bruk

Påfør i vått hår og masser til det dannes et mildt, kremet skum. Skyll deretter grundig.

Varenr.: BTO-0244
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140491723
Merke: Biofficina Toscana
Produkttyper: Co-wash
Hårtype: Farget hår, Kruset / frizzy hår, Krøllete hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Sucrose Cocoate, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, C13‐15 Alkane, Glycerin, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Amaranthus Caudatus Seed Extract, Aroma, Limonene, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Benzoic Acid, Methionine, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana CoWash for Krøllete Hår

55 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
46 (62%)
4 stjerner
13 (17%)
3 stjerner
7 (9%)
2 stjerner
3 (4%)
1 stjerne
5 (6%)

74 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 55 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder