Biofficina Toscana CoWash for Rett Hår, 200 ml

Oppfriskende 2-i-1-behandling for håret

kr 183 kr 204 -10%

(kr 915 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 167 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For rett & fint hår eller hår som skal glattes ut
  • Med økologisk drue & granateple fra Toscana
  • Utglattende, antioksidant & beskyttende virkning
  • Rengjør & pleier uten å tynge

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana CoWash for Rett Hår, 200 ml kr 183 (kr 915 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 321
Beskrivelse

Cowash for glatt hår fra Biofficina Toscana er en vaskebalsam utviklet for å rengjøre og pleie glatt, fint hår eller hår som skal glattes, skånsomt i ett trinn. Formelen med plantebaserte tensider inneholder økologisk drueekstrakt og granateplejuice fra Toscana med antioksidative, beskyttende og styrkende egenskaper.

Sammensetningen er beriket med pulver av drueskall, som eksfolierer hodebunnen skånsomt, og hemiskvalan med fuktighetsgivende og pleiende egenskaper. Den kremete konsistensen er lett å fordele og skylle ut, gjør håret lettere å gre og gir kontroll allerede under vask uten å tynge. Den glattende og temmende virkningen bidrar til å etterlate lengdene myke, lette og silkeglatte og forbereder dem på videre styling. Også ideell ved hyppig hårvask og for stresset, skadet eller farget hår. Duften har søte fruktnoter.

Viktige egenskaper

  • For glatt, fint hår eller hår som skal glattes
  • Med økologiske druer og granateple fra Toscana
  • Glattende, temmende og pleiende virkning
  • Antioksidative, beskyttende og styrkende egenskaper
  • Med drueskallpulver som eksfolierer skånsomt
  • Rengjør og gjør håret lettere å gre uten å tynge
  • Også ideell ved hyppig hårvask

Bruk

Påfør i vått hår og masser til det dannes et mildt, kremet skum. Skyll deretter grundig.

Varenr.: BTO-0245
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140491754
Merke: Biofficina Toscana
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Skjøre hårstrå, Farget hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Fruktig, Søt
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Sucrose Cocoate, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, C13‐15 Alkane, Vitis Vinifera (Grape) Skin Powder, Punica Granatum Fruit Juice[1], Glycerin, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Parfum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Benzoic Acid, Linalool, Limonene, Dehydroacetic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana CoWash for Rett Hår

17 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (44%)
4 stjerner
8 (27%)
3 stjerner
6 (20%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
2 (6%)

29 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 17 anmeldelser på et andre språk.