Biofficina Toscana Cronocosmesi Day Energigivende Dusjsjampo, 200 ml

Daglig friskhet for kropp og hår

kr 94

(kr 470 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 87 / stk.-7%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For kropp & hår
  • Med sitron & en aktiv ingrediens fra sukkerarter
  • Rengjørende, oppfriskende & rensende
  • 2-i-1-rengjøring som passer perfekt til daglig bruk
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Cronocosmesi Day Energigivende Dusjsjampo, 200 ml kr 94 (kr 470 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 248
Beskrivelse

Den oppfriskende dusjshampooen fra Biofficina Toscana er et 2-i-1-renseprodukt for kropp og hår, ideelt til daglig bruk. Formelen inneholder plantebaserte tensider som rengjør hud og hår skånsomt og økologisk sitronekstrakt fra Toscana med tonende og oppfriskende egenskaper.

Sammensetningen er beriket med en aktiv ingrediens utvunnet fra sukkerarter med fuktighetsbindende egenskaper, som bidrar til å bevare fuktigheten i hud og hår. Eterisk sitronolje kompletterer formelen med rensende og talgbalanserende egenskaper. Produktet er praktisk å bruke i dusjen for å rengjøre kropp og hår i ett trinn og etterlater en behagelig følelse av friskhet og en duft med søte frukt- og blomsternoter.

Viktige egenskaper

  • 2-i-1-renseprodukt for kropp og hår
  • Med økologisk sitronekstrakt fra Toscana
  • Med plantebaserte tensider
  • Med en aktiv ingrediens utvunnet fra sukkerarter med fuktighetsbindende egenskaper
  • Rengjørende, oppfriskende og rensende virkning
  • Bidrar til å bevare fuktigheten i hud og hår
  • Med eterisk sitronolje
  • Ideell til daglig bruk

Bruk

Påfør på våt kropp og i vått hår, masser forsiktig og skyll grundig.

Varenr.: BTO-0357
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140492522
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Duftvirkning: oppkvikkende
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Trehalose, Parfum, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[1], Sodium Myristoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Glycerin, Benzoic Acid, Propandiol, Sodium Benzoate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Lactic Acid, Citrus Lemon Peel Oil, Dehydroacetic Acid

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Cronocosmesi Day Energigivende Dusjsjampo