Biofficina Toscana Mild Tofaset Sminkefjerner, 200 ml

Skånsom fjerning av make-up fra ansikt og øyne

kr 188

(kr 940 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 174 / stk.-7%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud & sarte områder
  • Uten tilsatt parfyme
  • Beroligende & mykgjørende
  • Tofaset formulering for ansikt & øyne

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Mild Tofaset Sminkefjerner, 200 ml kr 188 (kr 940 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 342
Beskrivelse

Den milde tofasede make-up-fjerneren fra Biofficina Toscana er en make-up-fjerner for ansikt og øyne, spesielt egnet for sensitiv hud og øyne som er utsatt for rødhet. Formelen kombinerer en vannfase og en oljefase for å fjerne make-up skånsomt under den daglige rensen.

Oljefasen, som består av lette oljer, bidrar til å fjerne make-up, mens økologiske hydrolater av øyentrøst, kamille, kornblomst og isop virker beroligende og mykgjørende. Formelen er beriket med økologisk havreekstrakt fra Toscana og azulen, en karakteristisk bestanddel i eterisk kamilleolje med beroligende egenskaper. Produktet er uten tilsatt duft og er også ideelt for deg som foretrekker produkter uten parfyme.

Viktige egenskaper

  • For sensitiv hud og øyne som er utsatt for rødhet
  • For ansikt og øyne
  • Med en vannfase og en oljefase
  • Med økologisk havre fra Toscana
  • Med økologiske hydrolater av øyentrøst, kamille, kornblomst og isop
  • Make-up-fjernende, beroligende og mykgjørende virkning
  • Fjerner make-up skånsomt
  • Uten tilsatt duft

Bruk

Rist godt før bruk for å blande de to fasene. Påfør en liten mengde på en bomullspad og før den forsiktig over ansikt og øyne. Skyll deretter. Kan etterfølges av en ansiktsrens som andre trinn i dobbelrens.

Varenr.: BTO-0110
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140490108
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: Melk
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Ethylhexyl Stearate, Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Centaurea Cyanus Flower Water, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Sodium Benzoate, Azulene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Mild Tofaset Sminkefjerner

235 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
193 (55%)
4 stjerner
87 (25%)
3 stjerner
39 (11%)
2 stjerner
11 (3%)
1 stjerne
15 (4%)

345 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 235 anmeldelser på et andre språk.