farfalla Geborgenhet Skumbad Kosetid, 200 ml

Avslappende badetid for deg

kr 159 kr 177 -10%

(kr 795 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

1 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Skånsomt, omsluttende skum
  • Søtlig vaniljeduft

Kjøpes ofte sammen med farfalla Schlaf godt God natt skumbad, 200 ml

farfalla Geborgenhet Skumbad Kosetid, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
farfalla Schlaf godt God natt skumbad, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
Totalpris: kr 318
Beskrivelse

Det skånsomme skumbadet Kosetid omfavner deg med den søtlige duften av vanilje og gir en behagelig avslapning på alle nivåer. Det myke skummet omslutter deg ved hvert bad og pleier huden din med verdifulle ingredienser.

Bruk:

  • Bruk 2 ss badeskum per fullbad og nyt.
  • Anbefalt badetid: 15-20 minutter
Varenr.: FAR-bdgbku
Innhold: 200 ml
EAN: 7612534020237
Merke: farfalla
Temaer – Farfalla: trygghet
Produkttyper: Badeprodukter
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Alcohol, Glycerin, Parfum, Caprylyl/Capryl Glucoside, Vanilla Planifolia Bean Extract[1], Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Limonene[2], Levulinic Acid, Citricacid, Linalool[2], Sodium Levulinate, Geraniol[2], Citronellal[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. bestanddel fra naturlige eteriske oljer
Om skumbadene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18b, 8610, Uster, Sveits, info@farfalla.ch
Importør som EU-ansvarlig: Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Austerrike, info@farfalla.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for farfalla Geborgenhet Skumbad Kosetid

2 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
2 (50%)
3 stjerner
2 (50%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder