farfalla Schlaf godt God natt skumbad, 200 ml

La dagen avsluttes på en myk måte

kr 159 kr 177 -10%

(kr 795 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir badeglede
  • Med lavendelduft

Kjøpes ofte sammen med farfalla Beskyttende skumbad Aura, 200 ml

farfalla Schlaf godt God natt skumbad, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
farfalla Beskyttende skumbad Aura, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
Totalpris: kr 318
Beskrivelse

Skumbadet fra Schlaf godt-serien er perfekt med sin lavendelduft for å avslutte dagen på en myk måte. Det gir deg et skummende badeeventyr - for en avslappende kveldsritual.

  • dermatologisk testet

Bruk: 2 spiseskjeer per fullt bad. Anbefalt badetid: 15–20 minutter.

Varenr.: FAR-bdssgn
Innhold: 200 ml
EAN: 7612534020251
Merke: farfalla
Temaer – Farfalla: sov søtt
Produkttyper: Badeprodukter
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Alcohol[1], Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Parfum, Citricacid, Lavandula Angustifolia Oil[1], Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Levulinate, Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2], Cumarin[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om skumbadene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18b, 8610, Uster, Sveits, info@farfalla.ch
Importør som EU-ansvarlig: Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Austerrike, info@farfalla.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for farfalla Schlaf godt God natt skumbad

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder