GRN [GRÜN] Volumensjampo, 300 ml

Pleiende rens med rødalger og L-arginin

kr 149 kr 166 -10%

(kr 497 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

På lager fra og med 29. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før mandag, 09. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint, livløst hår
  • Tonende egenskaper
  • Støtter motstandsdyktighet

Kjøpes ofte sammen med GRN [GRÜN] Balsam Calendula & Hamp, 150 ml

GRN [GRÜN] Volumensjampo, 300 ml kr 149 (kr 497 / l)
GRN [GRÜN] Balsam Calendula & Hamp, 150 ml kr 109 (kr 727 / l)
Totalpris: kr 258
Beskrivelse

Denne pleiende sjampoen er spesielt utviklet for fint og livløst hår. Den gir fylde og motstandsdyktighet takket være mineralrike rødalger og L-arginin, og kan motvirke hårbrudd.

Varenr.: BEN-31641
Innhold: 300 ml
EAN: 4260631131641
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fint hår, Livløst hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Cocoyl Alaninate, Lauryl Glucoside, Citric Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Betaine, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Arginin, Palmaria Palmata Extract, Glyceryl Laurate, Glyceryl Caprylate, Parfum[1], Pentylene Glycol, Levulinic Acid, Limonene[1], Linalyl Acetate[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Linalool[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Volumensjampo