GRN [GRÜN] Reparerende og pleiende balsam, 200 ml

Styrkende pleie med plantebaserte ceramider

kr 170 kr 189 -10%

(kr 850 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For slitt hår
  • Med naturlig keratin
  • For bedre kembarhet og glatthet

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae onYOU Sjampo for tørt hår og splittede tupper, 200 ml

GRN [GRÜN] Reparerende og pleiende balsam, 200 ml kr 170 (kr 850 / l)
Officina Naturae onYOU Sjampo for tørt hår og splittede tupper, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Totalpris: kr 269
Beskrivelse

Takket være den nøye sammensatte formelen i denne balsamen, blir slitt hår optimalt ivaretatt. Den inneholder plantebaserte ceramider samt naturlig keratin for å beskytte håret og gi det glatthet og bedre kembarhet.

Varenr.: BEN-31764
Innhold: 200 ml
EAN: 4260631131764
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Splissutsatt hår, Slitt hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cetearylalcohol, Glycerin, Brassicyl Valinate Esylate, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolized Wheat Protein, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Glycosphingolipids, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Laurate, Glyceryl Behenate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Leuconostock/Radish Root Ferment Filtrate, Sacchamaromyces Ferment Extract, Glyceryl Caprylate, Calcium Gluconate, Parfum[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Reparerende og pleiende balsam