GRN [GRÜN] Sensitiv Shampoo, 300 ml

Sørger for rent hår på en skånsom måte

kr 149 kr 166 -10%

(kr 497 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv og irritert hodebunn
  • Gir fuktighet
  • Mild rensing

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

GRN [GRÜN] Sensitiv Shampoo, 300 ml kr 149 (kr 497 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 287
Beskrivelse

Meksikansk duftnesle er hjertet i formuleringen av denne Sensitiv Shampoen. Den er formulert for sensitiv og irritert hodebunn, renser spesielt mildt, pleier samtidig og gir fuktighet.

Varenr.: BEN-31665
Innhold: 300 ml
EAN: 4260631131665
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Cocoyl Alaninate, Lauryl Glucoside, Propandiol, Citric Acid, Betaine, Sodium Chloride, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Arginin, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Glycerin, Glyceryl Laurate, Glyceryl Caprylate

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Sensitiv Shampoo

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.