Florame Hamamelis Hydrolat, 200 ml

Balanserende tilleggspleie for ansiktet

kr 149 kr 166 -10%

(kr 745 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fet, irritert hud og kombinasjonshud
  • Adstringerende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med Florame Kornblomsthydrolat, 200 ml

Florame Hamamelis Hydrolat, 200 ml kr 149 (kr 745 / l)
Florame Kornblomsthydrolat, 200 ml kr 119 (kr 595 / l)
Totalpris: kr 268
Beskrivelse

Blomstervann fra trollhassel - også kjent som trollnøtt - anbefales for pleie av sensitiv hud med tendens til rødhet. Det toner de overfladiske kapillarene. I tillegg har det adstringerende og balanserende egenskaper, og er derfor ideelt for kombinasjonshud og fet hud.

Bruk:

  • Påfør med en bomullspad i sirkelbevegelser på ansiktet eller spray direkte på huden.
  • Enten påfør umiddelbart etterpå en pleie eller tørk huden forsiktig for å forhindre uttørking.
Varenr.: XDK-FAM-812967
Innhold: 200 ml
EAN: 3516170022423
Merke: Florame
Planteslag: Trollhassel
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: Fet hud, Irritert hud, Kombinasjonshud
Egenskaper: Alkoholfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Urteaktig / aromatisk
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Aqua

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Florame Hamamelis Hydrolat

3 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (38%)
4 stjerner
9 (42%)
3 stjerner
2 (9%)
2 stjerner
1 (4%)
1 stjerne
1 (4%)

21 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder