Liebe die Natur Mandelkremdusj, 200 ml

Et herlig sanselig velværeprogram

kr 61 kr 68 -10%

(kr 305 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal hud
  • Mild formel
  • Beskytter mot tørrhet

Kjøpes ofte sammen med Liebe die Natur Sjampo, 200 ml

Liebe die Natur Mandelkremdusj, 200 ml kr 61 (kr 305 / l)
Liebe die Natur Sjampo, 200 ml kr 65 (kr 325 / l)
Totalpris: kr 126
Beskrivelse

Dette vakkert duftende vaskeproduktet med noter av delikate blomster og søtlige mandler er perfekt for en mild rensende og avslappende dusjopplevelse. Kombinasjonen av planterbaserte tensider og styrkende økologiske oljer beskytter og pleier huden på en skånsom måte. Se frem til en silkemyk og ren følelse!

Bruk:

  • Skum opp kremdusjen forsiktig med hendene og fordel den over hele kroppen.
  • Skyll grundig av etterpå.
Varenr.: PGR-7170037
Innhold: 200 ml
EAN: 9009077001447
Merke: Liebe die Natur
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Normal hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Mandel
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Citricacid, Sodium Stearoyl Lactylate, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Parfum[2], Sodium Benzoate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Linalool[2], Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Liebe die Natur Mandelkremdusj

1 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (40%)
4 stjerner
3 (60%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.