Liebe die Natur Håndsåpe, 250 ml

For hygienisk ren friskhet

kr 38 kr 43 -12%

(kr 152 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 35 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Særlig hudvennlig
  • For daglig bruk

Kjøpes ofte sammen med Liebe die Natur Fuktighetskrem, 200 ml

Liebe die Natur Håndsåpe, 250 ml kr 38 (kr 152 / l)
Liebe die Natur Fuktighetskrem, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
Totalpris: kr 108
Beskrivelse

Denne plantebaserte flytende såpen imponerer med sin milde tekstur og samtidig sterke, effektive rengjøringsegenskaper. Ved regelmessig bruk beskytter den mot bakterieansamlinger og sørger for en pleiet og myk følelse på huden.

Bruk: Skum opp såpen med litt vann i hendene og skyll deretter av med rikelig med vann.

Varenr.: PGR-7170021
Innhold: 250 ml
EAN: 9009077000754
Merke: Liebe die Natur
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Citricacid, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Polyglyceryl-4-Caprate, Glycerin, Parfum[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[1], Linalool[1]

  1. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Liebe die Natur Håndsåpe

2 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (50%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
1 (25%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder