eco cosmetics Volum-sjampo Lindeblomst & Kiwi, 200 ml

Egnet for alle hårtyper og sensitiv hodebunn

kr 74 kr 83 -11%

(kr 370 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 68 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Optimal for fint og tynt hår
  • Revitaliserer håret
  • For mer glans og volum

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Volumgivende og Beskyttende Balsam, 200 ml

eco cosmetics Volum-sjampo Lindeblomst & Kiwi, 200 ml kr 74 (kr 370 / l)
Biofficina Toscana Volumgivende og Beskyttende Balsam, 200 ml kr 128 (kr 640 / l)
Totalpris: kr 202
Beskrivelse

Med lindeblomst og kiwi, for alle hårtyper.

Gir håret glans, volum og vitalitet. Formelen, beriket med lindeblomster* og kiwi, pleier spesielt sensitiv hodebunn og revitaliserer fint og tynt hår. Anbefales for alle hårtyper.

100 % av de totale ingrediensene er av naturlig opprinnelse
95,2 % av de plantebaserte ingrediensene er fra kontrollert økologisk landbruk
11,2 % av de totale ingrediensene er fra kontrollert økologisk landbruk

Varenr.: XDK-ECO-72207
Innhold: 200 ml
EAN: 4033981722070
Merke: eco cosmetics
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, Fint hår, For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Tilia Cordata Extract[1], Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Sodium Chloride, Punica Granatum (Pomegranate) Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Alcohol, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Sodium Pca, Parfum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Limonene, Citronellal

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for eco cosmetics Volum-sjampo Lindeblomst & Kiwi

170 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
152 (51%)
4 stjerner
85 (28%)
3 stjerner
44 (14%)
2 stjerner
10 (3%)
1 stjerne
5 (1%)

296 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 170 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder