Dr. KONOPKA’S Reparerende håndkrem, 75 ml

Pleier utsatte hender med økologisk tindved og kamille

kr 49 kr 55 -11%

(kr 653 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • Nærer intensivt
  • Gir fuktighet

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Fuktighetsgivende kroppskrem med økologisk arganolje & vitamin C, 200 ml

Dr. KONOPKA’S Reparerende håndkrem, 75 ml kr 49 (kr 653 / l)
La Saponaria Fuktighetsgivende kroppskrem med økologisk arganolje & vitamin C, 200 ml kr 118 (kr 590 / l)
Totalpris: kr 167
Beskrivelse

Denne håndkremen baserer seg på Dr. KONOPKAS oppskrift for intensiv pleie av tørr hud. Den inneholder nærende økologisk tindved som tilfører fuktighet, samt pleiende og glattende kamilleekstrakt.

Varenr.: NS-26228
Innhold: 75 ml
EAN: 4744183018990
Merke: Dr. KONOPKA’S
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coco Caprylate/Caprate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Chamomilla Recutita Flower Water[1], Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid, CI 77491, CI 77492, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. KONOPKA’S Reparerende håndkrem

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder