Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml

Mild flytende såpe med tetreolje og karakteristisk duft

kr 210

(kr 442 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 475 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med verdifulle økologiske oljer
  • Skummer skånsomt
  • Allsidig i bruk

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml

Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml kr 210 (kr 442 / l)
Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml kr 210 (kr 442 / l)
Totalpris: kr 420
Beskrivelse

Den milde 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree inneholder tetreolje og rengjør ekstra skånsomt. Alle oljene og de eteriske oljene kommer fra kontrollert økologisk dyrking, er skånsomt forsåpet, pleier huden og gir sansene en behagelig opplevelse.

Bruk: Ha 2-3 dråper av den flytende såpen i hånden, skum lett opp, nyt det fløyelsmyke skummet og skyll deretter grundig.

Varenr.: XDK-DRBE-DOLTT16
Innhold: 475 ml
EAN: 018787769164
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff, væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Duftnoter: Aromatisk, Tetre
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Avslutt bruk ved hudirritasjon og kontakt lege dersom plagene vedvarer eller forverres., Ikke bruk til vask av kjæledyr. Inneholder tetreolje.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Overfettingsgrad: 1 %
Emballasjetype: Flaske, Storpakning, Kanne, Reisestørrelse – Travel Size
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3]

  1. Fair Trade-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Om 18in1 Magic Soaps
Bruksmuligheter for 18in1-såpene
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videoer om produktet

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree

97 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
95 (59%)
4 stjerner
40 (25%)
3 stjerner
15 (9%)
2 stjerner
7 (4%)
1 stjerne
3 (1%)

160 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 97 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder