Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml

Ekstra mild og allsidig flytende såpe med herlig duft

kr 210

(kr 442 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 475 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 199 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 189 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 172 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • 3 ganger konsentrert
  • For ansikt, kropp, hår og mer
  • Med utsøkte økologiske oljer

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml

Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml kr 210 (kr 442 / l)
Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml kr 210 (kr 442 / l)
Totalpris: kr 420
Beskrivelse

Prøv litt mer hygge ... - lavendelduften i denne spesielle, 3 ganger konsentrerte flytende såpen er svært behagelig. De eteriske oljene og de pleiende planteoljene kommer fra økologisk dyrking og står for merkets høye kvalitet. Dette gjør 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender til en velduftende og mild allrounder hjemme og på farten.

Bruk: Ha 2-3 dråper i hånden, skum lett opp, nyt det fløyelsmyke skummet og skyll deretter grundig.

Varenr.: XDK-DRBE-DOLLA16
Innhold: 475 ml
EAN: 018787764169
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Avslutt bruk ved hudirritasjon og kontakt lege dersom plagene vedvarer eller forverres.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Storpakning, Kanne, Reisestørrelse – Travel Size
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Lavandula Hybrida Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Lavandula Angustifolia Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Cumarin[3], Geraniol[3], Limonene[3], Linalool[3]

  1. Fair Trade-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Om 18in1 Magic Soaps
Bruksmuligheter for 18in1-såpene
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videoer om produktet

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Autorisert representant som EU-ansvarlig: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Tyskland, contact@drbronner.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender

91 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
102 (60%)
4 stjerner
36 (21%)
3 stjerner
22 (13%)
2 stjerner
3 (1%)
1 stjerne
5 (2%)

168 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 91 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder