Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 ml

Multifunksjonell såpe - frisker opp sinnet og huden

kr 210

(kr 442 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 475 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 199 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 189 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 172 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med verdifulle økologiske oljer
  • Skånsomt skummende og rengjørende
  • For ansikt, kropp, hår og mer

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml

Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 ml kr 210 (kr 442 / l)
Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml kr 210 (kr 442 / l)
Totalpris: kr 420
Beskrivelse

Den oppkvikkende og forfriskende 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus gir den nødvendige friskheten for en opplagt start på dagen. De økologiske oljene som danner basen i den flytende såpen, kommer fra økologisk dyrking og pleier samtidig huden, mens den herlige sitrusduften omgir sansene.

Bruk: Ha 2-3 dråper i hånden, skum lett opp, nyt det fløyelsmyke skummet og skyll deretter grundig.

Varenr.: XDK-DRBE-DOLCT16
Innhold: 475 ml
EAN: 018787777169
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Duftnoter: Aromatisk, Fruktig, Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Avslutt bruk ved hudirritasjon og kontakt lege dersom plagene vedvarer eller forverres.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Storpakning, Kanne, Reisestørrelse – Travel Size
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Aurantifolia Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Citral[3], Linalool[3]

  1. Fair Trade-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Om 18in1 Magic Soaps
Bruksmuligheter for 18in1-såpene
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videoer om produktet

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus

80 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
104 (59%)
4 stjerner
38 (21%)
3 stjerner
23 (13%)
2 stjerner
5 (2%)
1 stjerne
5 (2%)

175 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 80 anmeldelser på et andre språk.