Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Green Tea, 475 ml

3 ganger konsentrert og skånsomt rengjørende - med frisk sommerduft

kr 210

(kr 442 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 475 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hår- og hudtyper
  • Gir et fyldig skum
  • Med verdifulle planteoljer
  • Allsidig i bruk

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml

Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Green Tea, 475 ml kr 210 (kr 442 / l)
Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml kr 46 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 256
Beskrivelse

18in1 Pure Castile Magic Soap Green Tea med planteoljer av høy kvalitet gir naturlig renhet på mange måter. Den unike, 3 ganger konsentrerte såpen rengjør pålitelig fra topp til tå og sprer samtidig en herlig, frisk sommerduft. Formuleringen gir skånsom og allsidig rengjøring - det praktiske produktet bør finnes i enhver reiseveske og kan erstatte mange andre produkter.

Bruk: Ha 2-3 dråper i hånden, skum lett opp, nyt det fløyelsmyke skummet og skyll deretter grundig.

Varenr.: XDK-DRBE-OL16GT-EUR
Innhold: 475 ml
EAN: 018787241615
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Duftnoter: Aromatisk, Fruktig, Søt
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Avslutt bruk ved hudirritasjon og kontakt lege dersom plagene vedvarer eller forverres.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Storpakning, Reisestørrelse – Travel Size
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[1], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[1], Glycerin[2], Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[1], Natural Fragrance (Parfum), Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[3], Potassium Jojobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Citronellol, Citrus Bergamia Peel Oil, Geraniol, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Lavandula Oil/Extract, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking, Fair Trade-sertifisert og Regenerative Organic Certified®
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra kontrollert økologisk dyrking og Regenerative Organic Certified®
Om 18in1 Magic Soaps
Bruksmuligheter for 18in1-såpene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Autorisert representant som EU-ansvarlig: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Tyskland, contact@drbronner.eu

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Green Tea

4 anmeldelser på andre språk

4,9 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (88%)
4 stjerner
1 (11%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.