CMD Naturkosmetik Sandorini Hårmaske, 200 ml

Dyptvirkende Reparerende Pleie

kr 129 kr 144 -10%

(kr 645 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krevende hår
  • Gir glans og smidighet
  • Med økologisk kokosolje

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

CMD Naturkosmetik Sandorini Hårmaske, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 267
Beskrivelse

Hårmasken fra CMD med humleekstrakt styrker hårrøttene og fremmer derfor kraftig hårvekst. Mangosmør reduserer flisete tupper og hårbrudd, mens økologisk tindvedolje og økologisk kokosolje gir smidighet.

Bruk:

  • Rist godt før bruk.
  • Avhengig av hårlengde, gi 6-8 pump i fuktig hår og masser godt inn.
  • La virke i 3-5 minutter, og skyll deretter ut, tørk og style håret.
Varenr.: CMD-65365
Innhold: 200 ml
EAN: 4028719653658
Merke: CMD Naturkosmetik
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Slitt hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NCS - Natural Cosmetics Standard
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Rhus Verniciflua Peel Wax, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Betaine, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Cetearyl Glucoside, Hydrolyzed Vegetable Protein, Acacia Senegal Gum/Xanthan Gum, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Iris Germanica Root Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Pca Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Cetyl Alcohol, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Benzoate, Aroma, Citricacid, Parfum, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om Sandorini-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Tyskland, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CMD Naturkosmetik Sandorini Hårmaske

2 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (50%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder