CMD Naturkosmetik Nøytral sjampo/dusjgelé i stor pakke, 2,50 l

Ideell også for pleie av atopisk eksem

kr 702 kr 780 -10%

(kr 281 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 2,50 l

På lager fra og med 13. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før torsdag, 22. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For hud og hår
  • Rengjør skånsomt og mildt
  • Motvirker flass

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml

CMD Naturkosmetik Nøytral sjampo/dusjgelé i stor pakke, 2,50 l kr 702 (kr 281 / l)
URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 782
Beskrivelse

Den nøytrale 2-i-1 dusjgeléen og sjampoen inneholder et høyt innhold av mineralstoffer. Denne rengjøringen er fri for duftstoffer, inneholder verdifullt Dødehavssalt og er dermed ideell for daglig bruk. I tillegg pleier den kløende eller irritert hud og motvirker dannelsen av flass. Den forbedrer også fylden og elastisiteten i håret og har hudfornyende egenskaper.

Det ekstra med storpakker:

  • Reduksjon av plastavfall (2,5 l tilsvarer 12,5 flasker à 200 ml)
  • Skåner ressurser (emballasje, frakt, CO2-utslipp, etc.)
  • Attraktiv prisbesparelse på opptil 40%
Varenr.: CMD-21311
Innhold: 2,50 l
EAN: 4028719213111
Merke: CMD Naturkosmetik
Konsistens/administrasjonsform: væske, Gel
Produkttyper: Herrepleie, 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud, Tørr hud
Hårtype: Følsom hodebunn, For alle hårtyper
Egenskaper: Refill – påfyllspose, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Emballasjetype: Storpakning, Kanne
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Pca Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Coco Glucoside, Sodium Leavulinate, Sodium Anisate, Glyceryl Oleate, Citricacid, Phytic Acid, Maris Sal, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Tyskland, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CMD Naturkosmetik Nøytral sjampo/dusjgelé i stor pakke

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder