CENTIFOLIA Konsentrert munnskyll Fresh, 250 ml

Kompletterer munnhygienen – også for sensitivt tannkjøtt

kr 79 kr 88 -10%

(kr 316 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • 2in1 – brukes ren eller utblandet
  • Sørger for frisk pust
  • Fri for alkohol og fluorid

Kjøpes ofte sammen med CENTIFOLIA Kids Spearmint Toothpaste, 75 ml

CENTIFOLIA Konsentrert munnskyll Fresh, 250 ml kr 79 (kr 316 / l)
CENTIFOLIA Kids Spearmint Toothpaste, 75 ml kr 43 (kr 573 / l)
Totalpris: kr 122
Beskrivelse

Munnskyllet supplerer tannkremens rengjøring og gir perfekt beskyttelse for både tenner og tannkjøtt. Uten alkohol pleier den også sensitivt tannkjøtt og fjerner samtidig urenheter som forårsaker dårlig ånde. Sørger for frisk pust.

Bruk:

  • Konsentrert formel til fortynning:
    • Etter tannpuss, hell 10 ml munnvann i målebegeret og tilsett vann til 20 ml.
    • Skyll munnen i 30 sekunder og spytt ut.
  • Konsentrert formel ufortynnet:
    • For en mer intens og forsterket effekt kan produktet brukes ufortynnet.
    • Ikke svelg.
    • Bruk som munnvann og/eller til gurgling.
    • For barn fra 6 år.
Varenr.: XDK-CENT-90020030
Innhold: 250 ml
EAN: 3537090020030
Merke: CENTIFOLIA
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Alkoholfri, Fluoridfri, Fri for titandioksid, Uten eteriske oljer, Trygg under graviditet, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Advarselsmerknad: Ikke svelg / drikk
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aroma, Xylit, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Mentha Spicata Flower/Leaf/Stem Extract[1], Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Sodium Benzoate

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA Konsentrert munnskyll Fresh

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
2 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger