CENTIFOLIA Kids Spearmint Toothpaste, 75 ml

Skånsom tannkrem for barns munnhygiene

kr 43 kr 48 -10%

(kr 573 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Mild og ikke-abrasiv
  • Fluorinnhold: 450 ppm
  • For barn fra 6 år

Kjøpes ofte sammen med CENTIFOLIA Konsentrert munnskyll Fresh, 250 ml

CENTIFOLIA Kids Spearmint Toothpaste, 75 ml kr 43 (kr 573 / l)
CENTIFOLIA Konsentrert munnskyll Fresh, 250 ml kr 79 (kr 316 / l)
Totalpris: kr 122
Beskrivelse

Denne svært milde, ikke-abrasive tannkremen med en behagelig naturlig mintsmak ble spesielt utviklet for tannpleie for barn fra 6 år. Den renser, beskytter og pleier tannemaljen for en utmerket munnhygiene.

Bruk:

  • Puss tennene forsiktig med en barnetannbørste etter hvert måltid og skyll deretter med rent vann.
  • Bruk kun en ertestor mengde tannkrem under tilsyn av en voksen for å redusere risikoen for svelging.

Merk: Ved tilførsel av fluor fra andre kilder, konsulter en tannlege eller lege.

Varenr.: XDK-CENT-90019812
Innhold: 75 ml
EAN: 3537090021785
Merke: CENTIFOLIA
Fluorinnhold: Opptil 499 ppm
Konsistens/administrasjonsform: Pasta
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Fri for titandioksid, Uten eteriske oljer, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Advarselsmerknad: Ikke svelg / drikk
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
RDA: Lite slipende: RDA = 20–40
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propandiol, Xylit, Calcium Carbonate, Carrageenan, Lauryl Glucoside, Sodium Bicarbonate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Stevia Rebaudiana (Stevia) Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Sodium Fluoride, Glycerin, Xanthan Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Aroma, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxyde, CI 77288, Carvone, Limonene, Mentha Piperita Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Menthol

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA Kids Spearmint Toothpaste

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder