CENTIFOLIA Fuktighetsgivende sjampo, 200 ml

Fuktighetsgivende rens med proteiner og plantekeratin

kr 69 kr 77 -10%

(kr 345 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normale og tørre hårtyper
  • Kambarhet og glans
  • Sulfatfri og spesielt mild

Kjøpes ofte sammen med Avril Curl Moisturizing Conditioner, 200 ml

CENTIFOLIA Fuktighetsgivende sjampo, 200 ml kr 69 (kr 345 / l)
Avril Curl Moisturizing Conditioner, 200 ml kr 90 (kr 450 / l)
Totalpris: kr 159
Beskrivelse

Den fuktighetsgivende sjampoen passer for normalt til tørt hår og rengjør det med sin ultra-milde, sulfatfrie formel uten å belaste håret. Den pleier ved hjelp av økologisk aloe vera, søtmandelproteiner samt plantekeratin - for lettere kamming og ny glans.

Bruk:

  • Påfør i vått hår, massér forsiktig inn i hodebunnen og skyll grundig.
  • Gjenta påføringen.
Varenr.: XDK-CENT-90021167
Innhold: 200 ml
EAN: 3537090021167
Merke: CENTIFOLIA
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Normalt hår, Tørt hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, Hydrolyzed Sweet Almond Protein[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[2], Indigofera Tinctoria Extract, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Sepiolite, Curcumin, Sodium Cocoyl Glutamat, Maltodextrin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sclerotium Gum, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Citronellol, Linalool

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA Fuktighetsgivende sjampo

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (50%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.