Avril Curl Moisturizing Conditioner, 200 ml

Enkel pleie for krøller fulle av vitalitet

kr 100

(kr 500 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete, bølgete og teksturert hår
  • Pleier, tilfører fuktighet og løser opp floker
  • Fruktig og vitaminrik duft

Kjøpes ofte sammen med Avril Curl Moisturizing Shampoo, 250 ml

Avril Curl Moisturizing Conditioner, 200 ml kr 100 (kr 500 / l)
Avril Curl Moisturizing Shampoo, 250 ml kr 78 (kr 312 / l)
Totalpris: kr 178
Beskrivelse

Curl Moisturizing Conditioner gir krøllete, bølgete og teksturert hår ekstra fuktighet og mykhet. Formelen inneholder økologisk linfrøolje som pleier, mykgjør og tilfører fuktighet uten å tynge håret. Balsamen gjør håret lettere å gre ut og definerer krøllene på nytt for et mykt, lett og glansfullt resultat. Den fruktige duften gir en oppfriskende følelse ved hver bruk.

Varenr.: AVR-2013
Innhold: 200 ml
EAN: 3662217020133
Merke: Avril
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 9 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Unngå kontakt med øyne og slimhinner., Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Mentha Piperita (Peppermint) Extract[1], Cetearylalcohol, Glycerin, Arachidyl/Behenyl Alcohol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Gluconate, Arachidyl/Behenyl Betainate Esylate, Linum Usitatissimum Flower Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sclerotium Gum, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Parfum

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrike, www.avril-beaute.fr

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Avril Curl Moisturizing Conditioner