CENTIFOLIA Familie Micellar Vann, 500 ml

Skånsom rensing og fjerning av sminke uten skylling

kr 69 kr 77 -10%

(kr 138 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Oppfriskende og behagelig
  • For ansikt og øyne

Kjøpes ofte sammen med CENTIFOLIA Family fuktighetskrem., 100 ml

CENTIFOLIA Familie Micellar Vann, 500 ml kr 69 (kr 138 / l)
CENTIFOLIA Family fuktighetskrem., 100 ml kr 79 (kr 790 / l)
Totalpris: kr 148
Beskrivelse

Dette micellærvannet er ideelt for skånsom rensing og oppfriskning av huden for hele familien, uten at den tørker ut. Det fjerner urenheter, spor av forurensning og til og med vannfast sminke. Etter bruk føles huden fri for spenninger, samtidig som formelen respekterer hudens naturlige balanse, og gjør den frisk, ren og behagelig. Passer for sensitiv hud og øyne.

Bruk:

  • Påføres med en bomullspad på ansikt, øyne, lepper og hals morgen og/eller kveld.
  • Ikke skyll.
Varenr.: XDK-CENT-90020306
Innhold: 500 ml
EAN: 3537090020306
Merke: CENTIFOLIA
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Alkoholfri, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: Cosmébio
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Ginkgo Biloba Leaf Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Caprylyl/Capryl Glucoside, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-6 Laurate, Sodium Benzoate, Sodium Pca, Citric Acid, Parfum, Citronellol, Linalool

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA Familie Micellar Vann

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.