alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g

Fast sjampo med kokosduft - for hyppig bruk

kr 49 kr 55 -11%

(kr 817 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 60 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt hår
  • Gir fuktighet
  • Pleier & beskytter
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Light & Fresh Shampoo, 60 g

alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g kr 49 (kr 817 / kg)
alviana Naturkosmetik Light & Fresh Shampoo, 60 g kr 49 (kr 817 / kg)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

Like drøy som to sjampoflasker à 200 ml - det får du med den faste sjampoen fra alviana. Med en mild duft av kokos og nøye utvalgte ingredienser rengjør den håret ekstra skånsomt. Økologisk arganolje tilfører håret fuktighet, beskytter og pleier det - perfekt til daglig hårvask.

Bruk:

  • Skum opp den faste sjampoen direkte i vått hår eller mellom våte hender, fordel godt og skyll deretter grundig med rent vann.
  • La sjampoen tørke godt etter bruk og oppbevar den tørt.
Varenr.: BON-225525
Innhold: 60 g
EAN: 4260167187310
Merke: alviana Naturkosmetik
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Cetearylalcohol, Citric Acid, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Inulin, Parfum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Theobroma Cacao Seed Butter, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Tapioka Starch, Linalool, Vanillin

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bonano GmbH, Carl-Benz-Straße 9, 64653, Lorsch, Tyskland, www.alviana.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo

34 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
37 (74%)
4 stjerner
9 (18%)
3 stjerner
4 (8%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

50 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 34 anmeldelser på et andre språk.