Bioturm Sjampo Anti-Fett, 200 ml

Støtter normaliseringen av hodebunnen

kr 69 kr 77 -10%

(kr 345 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fett hår
  • Forfriskende og beskyttende
  • Forsinker tilbaketrekking av fett

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml

Bioturm Sjampo Anti-Fett, 200 ml kr 69 (kr 345 / l)
URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 149
Beskrivelse

Denne sjampoen, beriket med sinksalt, støtter normaliseringen av hodebunnen og forsinker også tilbaketrekking av fett. Ekstrakt av bjørk og sitron gir en forfriskende følelse, mens de milde rengjøringsstoffene beskytter strukturen og forbedrer kambarheten.

Bruk:

  • Påfør i vått hår, masser lett inn og skyll grundig.
  • Egnet for daglig hårvask.
Varenr.: BIT-402
Innhold: 200 ml
EAN: 4260026694027
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fett hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid, Sodium Chloride, Zinc Pca, Betula Alba Bark/Leaf Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Sjampo Anti-Fett

32 anmeldelser på andre språk

3,2 av 5 stjerner
5 stjerner
15 (26%)
4 stjerner
7 (12%)
3 stjerner
17 (30%)
2 stjerner
10 (17%)
1 stjerne
7 (12%)

56 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 32 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder