Bioturm Shampoo sensitiv, 200 ml

Ren naturlighet kombinert med skånsom rengjøring

kr 129 kr 144 -10%

(kr 645 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 118 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Spesielt for sensitiv hodebunn
  • Hudvennlig pH-verdi
  • Regenererer hårstrukturen
  • Gir enkel kambarhet

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml

Bioturm Shampoo sensitiv, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 209
Beskrivelse

Shampoo sensitiv er formulert med Lacto-Intensiv Wirkkomplex som gir en pH-verdi som ligner hudens egen, og beroliger sensitiv hodebunn allerede under vasken. Den tilbyr naturlig og skånsom rengjøring takket være milde vaskesubstanser og er fullstendig fri for sulfater. I tillegg fremmer plantebaserte proteiner regenereringen av hårstrukturen og sørger for god og enkel kambarhet.

Bruk:

  • Kan brukes daglig. Påfør i vått hår, massér lett, og skyll grundig ut.
Varenr.: BIT-607
Innhold: 200 ml
EAN: 4260026696076
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, For alle hårtyper
Egenskaper: pH-hudnøytral, Sulfatfri, Unisex
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Decyl Glucoside, Lac / Whey[1], Disodium Cocoyl Glutamate, Coco Glucoside, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Glutamat, Levulinic Acid, Quillaja Saponaria Wood Extract[1], Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Vegetable Protein, Dicaprylyl Ether, Cinnamic Acid, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Benzoic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

1 anmeldelse på norsk for Bioturm Shampoo sensitiv

5 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (46%)
4 stjerner
4 (30%)
3 stjerner
1 (7%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
2 (15%)

13 vurderinger
1 anmeldelse på norsk
5 anmeldelser på andre språk

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder